good4trust

May
07

Good4Trust.org 2. İyilik Şenliği

Sağlıklı ve iyi bir yaşam için ekolojik ve sosyal açıdan adil ürünler ile tüketiciyi bir araya getirmeyi hedeflen İyilik Şenliği 12 Mayıs cumartesi günü Nişantaşı Sanat Parkı’nda ziyaretçilerini bekliyor.

By Öykü Eroğlu | Genel
DETAIL
Nis
22

Kabbak Tadı Tasarım Atölyesi

İstanbul Üsküdar’da bulunan atölyelerinde, kabak işleri ve ip işleri olmak üzere el yapımı ürünler üreten Kabbak Tadı Tasarım Atölyesi hakkında kurucusu Sema TUZCU ANGUN ile konuştuk.

By Meltem Gülçin Karadayı | Ne Yapar?
DETAIL
Nis
08

Good4Trust.org İyilik Şenliği

Good4Trust.org’un düzenlediği, üreticiler ile insanları buluşturan İyilik Şenliği’ni Good4Trust.org Kurucusu ve Kışkırtıcısı Dr. Uygar Özesmi anlattı.

By Hilal Cengiz | Genel
DETAIL
Nis
04

İyi İşler Yapanlar Neden Bir Araya Gelip Birbirlerini Desteklemeli?

İyi işler yapan insanların neden birlikte çalışması gerektiğini, Good4Trust.org Kurucusu ve Kışkırtıcısı Dr. Uygar Özesmi’yle “Bir elin nesi var, iki elin sesi var.” sözünden hareketle konuştuk.

By Hilal Cengiz | Genel
DETAIL
Nis
02

Güven Neden Önemlidir?

Good4Trust’ ta iyilik kavramının yanında neden güvenin de yer aldığını, güvenin neden çok önemli olduğunu Good4Trust.org Kurucu ve Kışkırtıcısı Dr. Uygar Özesmi’den dinledik.

By Gayenur Ecer | Barış ve Adalet
DETAIL
Mar
30

Neden İyilik Yap, Good4Trust.org’a at?

İyiliğin paylaşıldıkça çoğaldığına inanan ve bu düşünceden hareketle “İyilik yap, Good4Trust’a At ve Paylaş” diyen Good4Trust.org’un Kurucusu ve Kışkırtıcısı Dr. Uygar Özesmi’yle bunun nedenlerini konuştuk.

By Hilal Cengiz | Genel
DETAIL
Mar
28

Türetim Ekonomisi Nedir?

Good4Trust.org Kurucu ve Kışkırtıcısı Dr. Uygar Özesmi ile türetim ekonomisi nedir, nasıl işler sorularının yanıtlarını konuştuk.

DETAIL
Mar
25

Good4Trust.org Ne Yapar?

İyiliklerin paylaşıldığı, sosyal ve ekolojik açıdan sorumlu ve güvenilir üreticilerden alınan hizmet ve ürünlerle onların da güçlendiği, karşılıklı olarak birbirine ilham veren insanlardan oluşan bir sosyal paylaşım platformu olan Good4Trust.org’un Kurucusu ve Kışkırtıcısı Dr. Uygar Özesmi ile bu oluşumun amacını konuştuk.

By Hilal Cengiz | Genel . Ne Yapar?
DETAIL