Sorunlara Çözümler Buluşması | #14 Sudaki Yaşam

Sürdürülebilirliğin iletişim ve işbirliği platformu olan Sürdürülebilirlik Adımları, UNDP'nin desteğiyle sürdürülebilirlik alanında yaşanan gelişmeleri konuşmak, kurumlar arası işbirliklerini artırmak amacıyla "Sorunlara Çözümler Buluşmaları"na devam ediyor. Buluşmaların dördüncüsü 21 Şubat 2019, Perşembe günü "Sudaki Yaşam" odağında Impact Hub İstanbul ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Start

21/02/2019 - 20:00

End

21/02/2019 - 21:30

Address

Impact Hub - Yeşilce Mah. Emirşah Sok. No. 21, 4. Levent Sanayi, 34418 Kağıthane/İstanbul   View map

Sürdürülebilirlik Adımları,Sorunlara Çözümler Buluşmaları devam ediyor.

Sürdürülebilirliğin iletişim ve işbirliği platformu olan Sürdürülebilirlik Adımları, UNDP’nin desteğiyle sürdürülebilirlik alanında yaşanan gelişmeleri konuşmak, kurumlar arası işbirliklerini artırmak amacıyla “Sorunlara Çözümler Buluşmaları”na devam ediyor. Buluşmaların dördüncüsü 21 Şubat 2019, Perşembe günü “Sudaki Yaşam” odağında  Impact Hub İstanbul ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Sürdürülebilirlik alanında yapılan çalışmaların iletişiminin yapılması kadar, kurumların bir araya gelerek deneyim paylaşmasının ve ortak projeler üretmesinin de bir o kadar önemli olduğunu düşünen Sürdürülebilirlik Adımları, UNDP desteğiyle ve Impact Hub ev sahipliğinde Sorunlara Çözümler Buluşmaları’na devam ediyor. Sorunlara Çözümler Buluşmaları, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri özelinde yapılan ilham verici çalışmaları ve iyi uygulama örneklerini dinlemek, karşılıklı fikir ve deneyim paylaşımında bulunmak amacıyla sosyal girişimcileri, sivil toplum kuruluşlarını, özel sektörü ve kamu kurumlarını bir araya getirmeyi hedefliyor.

Her ay bir Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi odağında yapılacak Sorunlara Çözümler Buluşmaları’nın dördüncüsü Dünya Sulak Alanlar Günü sebebiyle Hedef 14: Sudaki Yaşam odağında farklı paydaşların katılımıyla gerçekleştirilecek. Konu ile ilgili tüm tarafları bir araya getirerek, Sudaki Yaşambaşlığı altında kurumların neler yaptığına odaklanacak bu dördüncü etkinlikte, yaşanan gelişmeler ve yeni fırsatlar da katılımcılarıyla birlikte konuşulacak. Sürdürülebilir bir gelecek için çalışan farklı kurumları bir araya getirmeyi hedefleyen Sorunlara Çözümler Buluşmaları, katılımcılara işbirliği yapmaları için önemli bir platform sağlayacak.

UNDP Türkiyeİklim Değişikliği ve Çevre Portföy Yöneticisi Nuri Özbağdatlıkolaylaştırıcılığında, BakTek Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. Kurucusu Alp Taşan, Doğa Koruma Merkezi (DKM), Genel Müdür Yardımcısı Hatice Dinç Sarısoy, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Deniz Hizmetleri Müdürlüğü’nden Mehmet Nuri Öztürk ve Deniz Temiz Derneği TURMEPA, Genel Müdür Yardımcısı Utku Başar’ın konuşmacı olarak katılacağı Sorunlara Çözümler Buluşması 21 Şubat 2019, Perşembegünü Impact Hub’da gerçekleşecek.

Program ve detaylı bilgi:

Tarih:21 Şubat 2019, Perşembe

Saat:   20:00 – 21:30

Yer: Impact Hub

Adres: Yeşilce Mah. Emirşah Sok. No. 21, 4. Levent Sanayi, 34418 Kağıthane/İstanbul

 

Program:

19:30 – 19:40: Karşılama & Tanışma

19:40 – 19:45: Açılış Konuşmaları

Sürdürülebilirlik Adımları Kurucu Ortak ve Genel Koordinatörü Emrah Kurum

UNDP Türkiye İletişim Koordinatörü Faik Uyanık

 

19:45 – 21:30: Panel: Hedef 14: Sudaki Yaşam

 

Moderatör: 

Bahtiyar Kurt, UNDP Türkiye Doğal Kaynak ve Biyoçeşitlilik Yöneticisi

Konuşmacılar:

Alp Taşan, BakTek Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. Kurucusu

Hatice Dinç Sarısoy, Doğa Koruma Merkezi (DKM), Genel Müdür Yardımcısı

Mehmet Nuri Öztürk, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Deniz Hizmetleri Müdürlüğü

Utku Başar, Deniz Temiz Derneği TURMEPA, Genel Müdür Yardımcısı

 

Ücretsiz gerçekleşecek etkinliğe kayıt için: http://bit.ly/CozumlerBulusmasi4

 

İlgili Kişi:

Zehra Solmaz,

Sürdürülebilirlik Adımları

[email protected]

MORE DETAIL

Email

[email protected]

LCV: Zehra Solmaz [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir