Sorunlara Çözümler Buluşması | #12 Sorumlu Tüketim ve Üretim

Sürdürülebilirliğin iletişim ve etkileşim platformu olan Sürdürülebilirlik Adımları, UNDP’nin desteğiyle sürdürülebilirlik alanında yaşanan gelişmeleri konuşmak, kurumlar arası işbirliklerini artırmak amacıyla “Sorunlara Çözümler Buluşmaları”nı gerçekleştiriyor.

Speakers

Çağlar Ferhanoğlu
SoilCatcher Kurucu Ortağı
Ali Güneş
Sarıyer Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü
Ebru Şenel Erim
Unilever Sürdürülebilir İş ve İletişim Direktörü
Dilek Yürük
Yavaş Gıda Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

Start

11/10/2018 - 18:30

End

11/10/2018 - 20:30

Address

Impact Hub - Yeşilce Mah. Emirşah Sok. No. 21 4. Levent Sanayi, 34418 Kağıthane/İstanbul   View map

Sürdürülebilirlik Adımları, Sorunlara Çözümler Buluşmaları’nı hayata geçiriyor.

Sürdürülebilirliğin iletişim ve etkileşim platformu olan Sürdürülebilirlik Adımları, UNDP’nin desteğiyle sürdürülebilirlik alanında yaşanan gelişmeleri konuşmak, kurumlar arası işbirliklerini artırmak amacıyla “Sorunlara Çözümler Buluşmaları”nı gerçekleştiriyor.

Sürdürülebilirlik alanında yapılan çalışmaların iletişiminin yapılması kadar, kurumların bir araya gelerek deneyim paylaşmasının ve ortak projeler üretmesinin de bir o kadar önemli olduğunu düşünen Sürdürülebilirlik Adımları, UNDP desteğiyle ve Impact Hub ev sahipliğinde Sorunlara Çözümler Buluşmaları’na devam ediyor. Sorunlara Çözümler Buluşmaları, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri özelinde yapılan ilham verici çalışmaları ve iyi uygulama örneklerini dinlemek, karşılıklı fikir ve deneyim paylaşımında bulunmak amacıyla sosyal girişimcileri, sivil toplum kuruluşlarını, özel sektörü ve kamu kurumlarını bir araya getirmeyi hedefliyor.

Her ay bir Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi odağında yapılacak Sorunlara Çözümler Buluşmaları’nın ikincisi Dünya Gıda Günü sebebiyle Hedef 12: Sorumlu Tüketim ve Üretim odağında farklı paydaşların katılımıyla gerçekleştirilecek. Konu ile ilgili tüm tarafları bir araya getirerek, Sorumlu Tüketim ve Üretim başlığı altında kurumların neler yaptığına odaklanacak bu ikinci etkinlikte, yaşanan gelişmeler ve yeni fırsatlar da katılımcılarıyla birlikte konuşulacak. Sürdürülebilir bir gelecek için çalışan farklı kurumları bir araya getirmeyi hedefleyen Sorunlara Çözümler Buluşmaları, katılımcılara işbirliği yapmaları için önemli bir platform sağlayacak.

UNDP Türkiye İletişim Koordinatörü Faik Uyanık kolaylaştırıcılığında, Sarıyer Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Ali Güneş, SoilCatcher Kurucusu Ortağı Çağlar Ferhanoğlu, Unilever Türkiye Sürdürülebilir İş ve İletişim Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Şenel Erim ile Yavaş Gıda Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Yürük’ün konuşmacı olarak katılacağı Sorunlara Çözümler Buluşması 11 Ekim 2018 Perşembe günü Impact Hub’da gerçekleşecek.

Konuşmacılar:

Ali Güneş, Sarıyer Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü

Çağlar Ferhanoğlu, SoilCatcher Kurucu Ortağı

Ebru Şenel Erim , Unilever Sürdürülebilir İş ve İletişim Direktörü

Dilek Yürük, Yavaş Gıda Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

 

Tarih:  11 Ekim 2018, Perşembe

Saat:   18:30 – 20:30

Yer:     Impact Hub

Adres: Yeşilce Mah. Emirşah Sok. No. 21 4. Levent Sanayi, 34418 Kağıthane/İstanbul

 

Program:

18:30 – 19:00   Karşılama & Tanışma

19:00 – 19:15   Açılış Konuşmaları:

Emrah Kurum, Sürdürülebilirlik Adımları Kurucu Ortak ve Genel Koordinatörü

19:15 – 20:30   Panel: Hedef 12: Sorumlu Tüketim ve Üretim

Moderatör: Faik Uyanık, UNDP Türkiye İletişim Koordinatörü

MORE DETAIL

Email

[email protected]

LCV: Meltem Gülçin Karadayı [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir