sürdürülebilirlik adımları

Nis
26

Geleceği Bugünden Tasarlamak | Sürdürülebilirlik Adımları

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği, Kibele Projekt ve Nişantaşı Üniversitesi ortaklığında, 26 Nisan 2019, Cuma günü “Geleceği Bugünden Tasarlamak” etkinliği gerçekleşecek.

Etkinlik kapsamında Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinde “Nitelikli Eğitim” ve “Hedefler için Ortaklıklar” üzerine iki panel gerçekleşecek.

By Ecrim Korkmaz |
DETAIL
Mar
27

Sorunlara Çözümler Buluşması | #5 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği

Sürdürülebilirliğin iletişim ve işbirliği platformu olan Sürdürülebilirlik Adımları, UNDP’nin desteğiyle sürdürülebilirlik alanında yaşanan gelişmeleri konuşmak, kurumlar arası işbirliklerini artırmak amacıyla “Sorunlara Çözümler Buluşmaları”na devam ediyor. Buluşmaların beşincisi 27 Mart 2019, Çarşamba günü “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” odağında
Impact Hub İstanbul ev sahipliğinde gerçekleşecek.

By Ecrim Korkmaz |
DETAIL
Şub
21

Sorunlara Çözümler Buluşması | #14 Sudaki Yaşam

Sürdürülebilirliğin iletişim ve işbirliği platformu olan Sürdürülebilirlik Adımları, UNDP’nin desteğiyle sürdürülebilirlik alanında yaşanan gelişmeleri konuşmak, kurumlar arası işbirliklerini artırmak amacıyla “Sorunlara Çözümler Buluşmaları”na devam ediyor. Buluşmaların dördüncüsü 21 Şubat 2019, Perşembe günü “Sudaki Yaşam” odağında
Impact Hub İstanbul ev sahipliğinde gerçekleşecek.

By Ecrim Korkmaz |
DETAIL
Kas
29

Sorunlara Çözümler Buluşması | #11 Sürdürülebilir Şehirler ve Yaşam Alanları

Sürdürülebilirlik Adımları,

Sorunlara Çözümler Buluşmaları devam ediyor.

Sürdürülebilirliğin iletişim ve işbirliği platformu olan Sürdürülebilirlik Adımları, UNDP’nin desteğiyle sürdürülebilirlik alanında yaşanan gelişmeleri konuşmak, kurumlar arası işbirliklerini artırmak amacıyla “Sorunlara Çözümler Buluşmaları”na devam ediyor. Buluşmaların üçüncüsü  29 Kasım 2018, Perşembe günü “Sürdürülebilir Şehirler ve Yaşam Alanları” odağında  Impact Hub İstanbul ev sahipliğinde gerçekleşecek.

By Ecrim Korkmaz |
DETAIL