RepManForum2018

Ağu
03

Teknoloji Dünyasının Penceresinden “İşveren Markası” – Serdar Kuzuloğlu

İnternet Ekipler Amiri ve Gazeteci Serdar Kuzuloğlu ile RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen RepMan Forum 2018 kapsamında teknolojinin işveren markasına katkılarından bahsettik.

By Cemre Kalender | Öneriler
DETAIL
Tem
21

Yapay zeka öğrencilerin başarılarını takipte nasıl kullanılabilir?

Yapay zekanın eğitimde kullanımının getirebileceği imkanları, RepMan Forum 2018 kapsamında Vizyon Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Özbek ile konuşmuştuk.

By Meltem Gülçin Karadayı | Nitelikli Eğitim
DETAIL
Tem
09

Yapay Zeka İşveren Markası Oluşturmada Nasıl Kullanılır?

Repman Forum 2018’de Repman İtibar Araştırmaları Merkezi Danışma Kurulu Üyesi Reanda Türkiye Uyum Hizmetleri Bölüm Başkanı Tayfun Zaman ile yapay zekanın işveren markası oluşturmada nasıl kullanıldığı hakkında konuştuk. İşveren, yönetici ve çalışanların arasındaki bağın kopmaması ve gelişmesi gerektiğini düşünen Tayfun Bey, yapay zeka ve teknolojinin hibrit bir yapıda kullanılmaması gerektiği fikrini destekliyor. İşveren markalarının gelişmesi […]

By Öykü Eroğlu | Genel . Öneriler
DETAIL
Tem
04

Sosyal Medya İşveren Markası için Tehdit mi Fırsat mı?

Repman Forum 2018’de, Social Touch Ajans Başkanı Sertaç Doğanay, dijital dünyanın işveren markası  için “fırsat mı tehdit mi” olduğuna ilişkin görüşlerini bizlerle paylaşmıştı.

By Meltem Gülçin Karadayı | Öneriler
DETAIL
Haz
29

İşveren Markasını Nasıl ve Neden Yönetmeli?

Repman Forum 2018’de, katılımcılar arasında yer alan Gazeteci Volkan Akı ile işveren markasını oluşturmak kadar işveren markası iletişiminin yönetilmesinin de ne kadar önemli olduğunu konuşmuştuk.

By Meltem Gülçin Karadayı | İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme
DETAIL