Heinrich Böll

Nis
06

Temiz Enerjiye Dönüşüm

Heinrich Böll Vakfı’nın da çalışmalar yaptığı ve son yıllarda sıkça tartışılan konulardan bir tanesi olan temiz enerjiye dönüşümü Heinrich Böll İklim Değişikliği, Enerji ve Çevre Politikaları Projeleri Koordinatörü Menekşe Kızıldere anlattı.

DETAIL
Mar
23

Sudaki Yaşam için Heinrich Böll Vakfı ne yapar?

Sudaki yaşam için Heinrich Böll Vakfı’nın neler yaptığını Heinrich Böll İklim Değişikliği, Enerji ve Çevre Politikaları Projeleri Koordinatörü Menekşe Kızıldere anlattı.

By Gayenur Ecer | Genel . Sudaki Yaşam
DETAIL
Mar
11

Heinrich Böll Vakfı Sürdürülebilir Şehir ve Yaşam Alanları için Ne Yapar?

Sosyal Ekolojik Dönüşüm başlığı içinde yer alan sürdürülebilir şehir ve yaşam alanları konusunda Heinrich Böll Vakfı’nın yaptığı çalışmaları, Heinrich Böll Vakfı İklim Değişikliği Enerji ve Çevre Politikaları Projeleri Koordinatörü Menekşe Kızıldere ile konuştuk.

DETAIL
Mar
07

Heinrich Böll Vakfı Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Ne Yapar?

Heinrich Böll Vakfı’nın toplumsal cinsiyet eşitliği alanında gerçekleştirdikleri çalışmaları, Heinrich Böll Vakfı İklim Değişikliği Enerji ve Çevre Politikaları Projeleri Koordinatörü Menekşe Kızıldere ile konuştuk.

By Gayenur Ecer | Toplumsal Cinsiyet Eşitliği
DETAIL
Oca
22

İklim Finansmanı nedir?

Küresel ısınma ile mücadele için ortaya çıkarılan iklim finansmanı hakkında Heinrich Böll Vakfı İklim Değişikliği Enerji ve Çevre Politikaları Projeleri Koordinatörü Menekşe Kızıldere ile konuştuk.

By Hilal Cengiz | İklim Eylemi
DETAIL