geleceğin binaları

Şub
25

Geleceğin Binaları Nasıl Tasarlanmalı?

Enerji tasarrufu odaklı yeşil bina sertifikalı sistemlerin, akıllı binaların eksik kaldığı noktalar hakkında Özyeğin Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Öğretim Üyesi Özgür Göçer ile Yakın Gelecekte Binalar Konferansında konuştuk.

DETAIL
Şub
23

Yakın Gelecekte Binalar Konferansı Sonrası

Enerji, Çevre ve Ekonomi Merkezi(EÇEM) tarafından düzenlenen “Yakın Gelecekte Binalar” konferansında EÇEM Kurucu Direktörü Pınar Mengüç ile geleceğin binalarından bahsettik.

DETAIL
Şub
16

Bütünleşik Bina Tasarımı Nedir?

Enerji, Çevre ve Ekonomi Merkezi (EÇEM) tarafından 7 Haziran 2017 tarihinde, Yapı-Endüstri Merkezi’nde düzenlenen “Yakın Gelecekte Binalar” konferansında, Uzman Araştırmacı Özlem Bahadır ile bütünleşik bina kavramı hakkında konuştuk.

DETAIL
Şub
09

Geleceğin Binaları Denildiğinde Ne Anlamalıyız?

“Geleceğin Binaları” dendiğinde asıl akla gelenin yerine ne anlamamız gerektiği hakkında Enerji, Çevre ve Ekonomi Merkezi (EÇEM) Kurucu Direktörü Pınar Mengüç ile görüştük.

DETAIL
Oca
25

Geleceğin Binalarını Şekillendiren Disiplinler

Enerji, Çevre ve Ekonomi Merkezi (EÇEM) tarafından düzenlenen ‘Yüksek Enerji Performansı için Disiplinlerarası Yaklaşımlar’ etkinliklerinin dördüncüsü, “Yakın Gelecekte Binalar” konferansı 7 Haziran 2017 tarihinde YEM’de gerçekleşmişti.Enerji, Çevre ve Ekonomi Merkezi Direktörü Pınar Mengüç ile geleceğin binalarını şekillendiriren disiplinler hakkında konuştuk.

By Gayenur Ecer | Hedefler için Ortaklıklar
DETAIL