arçelik

Ağu
10

Arçelik’in İklim Eylemi Konusunda Çağrısı Nedir?

İklim Eylemini ele aldığımız Sorunlara Çözümler Buluşmalarında Arçelik Regülasyonlar ve Uyum Yöneticisi Fatih Demiray ile İklim Eylemi hakkında kurumların neler yapması gerektiği hakkında konuştuk. Tüketici dernekleri, uluslararası kuruşlar, çevre kuruluşları, resmi kurumlar, bakanlıklar ve diğer tüm kuruluşlarla işbirliği gerekliliğini savunan Arçelik, sürdürülebilir gelişmeyi, enerji verimliliğine adım atmayı, çevreci ve enerji verimli ürünler üretip, devralmaya ve […]

By Öykü Eroğlu | Ne Yapar?
DETAIL
Ağu
02

İklim Eylemi Konusunda Farklı Kurumlar Nasıl İş Birliği Yapabilir? | Arçelik

“Sorunlara Çözümler Buluşmaları”nın İklim Eylemi Hedefi odağında gerçekleştirdiğimiz ilk etkinliğinde, Arçelik Regülasyonlar ve Uyum Yöneticisi Fatih Demiray ile “İklim eylemi konusunda farklı kurumlar nasıl bir araya gelerek iş birliği yapabilir?” sorusuna cevap aradık.

By Cemre Kalender | İklim Eylemi
DETAIL
Tem
07

Arçelik İklim Eylemi Konusunda Ne Yapar?

“Sorunlara Çözümler Buluşmaları”nın İklim Eylemi hedefi odağında gerçekleştirdiğimiz ilk etkinliğinde konuşmacı olarak aramızda olan Arçelik Regülasyonlar ve Uyum Yöneticisi Fatih Demiray’dan Arçelik’in İklim Eylemi konusunda yaptığı çalışmaları dinledik.

By Öykü Eroğlu | Ne Yapar?
DETAIL
Haz
25

Sorunlara Çözümler Buluşması #1 : İklim Eylemi

Sürdürülebilirlik Adımları olarak, UNDP’nin desteğiyle sürdürülebilirlik alanında yaşanan gelişmeleri konuşmak, kurumlar arası işbirliklerini artırmak amacıyla ilk etkinliğini 17 Mayıs’ta Impact Hub’da gerçekleştirdiğimiz  “Sorunlara Çözümler Buluşmaları”na önümüzdeki eylül ayı itibariyle devam edeceğiz. Sıradaki Sorunlara Çözümler Buluşması’na kadar İklim Eylemi hedefi odağında gerçekleştirdiğimiz 1. Sorunlara Çözümler Buluşması’nda neler konuştuğumuzu yaz boyunca bizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

By Meltem Gülçin Karadayı | Genel . İklim Eylemi
DETAIL
May
13

Sorunlara Çözümler Buluşması

Sürdürülebilirlik Adımları olarak, UNDP desteği ve Impact Hub ev sahipliğinde Sorunlara Çözümler Buluşmaları’nı hayata geçiriyoruz.

By Meltem Gülçin Karadayı | Genel . İklim Eylemi
DETAIL
Oca
19

Arçelik Geri Dönüşüm Projeleri

‘Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın’ vizyonu ile doğanın ve ekolojik sistemin korunmasına yönelik projeler yürüten Arçelik’in geri dönüşüm projelerini Arçelik A.Ş. Çevre Yöneticisi Özge Erturan Baykara’dan dinledik.

DETAIL