İşveren Markasının Kurum İtibarına Etkisi | Sürdürülebilirlik Adımları

RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi tarafından bu yıl 7.si düzenlenen RepMan Forum’da “İşveren Markasının Kurum İtibarına Etkisi” gündeme getirildi. Forumun başkanlığını, kurucusu ve danışma kurulu üyesi Salim Kadıbeşegil yaptı. Kadıbeşegil, bu süreçteki yolculuğundan bahsederken son yılların ana gündem maddesi olan itibarın bir proje değil, bir felsefe olduğunu iletti.

Son derece önemli konuşmacıların olduğu forumda “Sosyal Medya İşveren Markası için Tehdit mi Fırsat mı?”,  “İşveren Markası Oluşturmada Yapay Zeka Ne Kadar Önemli?”, “Gençlerin Gönlünde Yatan Aslan Hangi İşveren Markası?”, “İşveren Markası İletişimi Nasıl Yapılmalı ve Nelere Dikkat Edilmeli?”, ‘’Teknoloji Penceresinde Bakıldığında İşveren Markası Nereye Konumlandırılıyor?’’ gibi başlıklar ele alındı.

Foruma oldukça yoğun bir katılım sağlandı. RepMan’in vizyonunu ‘’Dünyada ve Türkiye’de yapılmakta olan tüm iletişim araştırmalarının bir merkezde toplayarak herkesin yararlanabileceği bir platforma taşımak’’ olarak ileten Kadıbeşegil, yıl içerisinde yaptıkları beyin fırtınası, çalıştay, eğitim, konferans, panel ve kongre gibi etkinliklerle daha fazla kişiye dokumayı amaçladıklarını iletti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir